Batoh Energy Malfini

Akcia

2.64 € 3.30 €Cena bez DPH: 2.20 €
Cena dočasne nižšia
Akcia končí: 16.7.
 • 0

  d

 • 0

  h

 • 0

  m

 • 00

  s

Cena pred zľavou:
3.30 €
Vyber barvu
00 - biela01 - čierna14 - azúrovo modrá64 - fialová92 - zelené jablko93 - petrolejová90 - neón žltá89 - neón pink44 - tyrkysová49 - fuchsia red07 - červená
Kat. číslo: 91249
Dostupnosť
UNI
fuchsia red
1-3 dniPosledná aktualizácia skladu:16.07.2024

Zobraziť dostupnosti všetkých variánt

Ilustratívne foto - sýtosť farby produktu sa môže líšiť s ohľadom na svetlo v ateliéri alebo rozlíšení či nastavení vášho zariadenia (kontrast farieb, filter modrého svetla a pod.).

platobné možnosti

 

Bežný popis

Praktický batoh s reflexnými prvkami v dolných rohoch a sťahovacou šnúrkou vhodnou na potlač a výšivku má 2 polyesterové šnúrky vo farbe 01 a vnútorné vrecko na zips.

Materiál: Oxford, 100 % polyester
Hmotnosť: 70 - 80 g/m2
Rozmery.

Výrobca:

Malfini
Záručná doba: 24 mesiacov

Funkčné parametre

 • Vnútorné vrecká
  áno
 • Komory
  1

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Oxford

Väzba odvodená od plátnovej väzby. Rozdielom je, že pri vzniku tkaniny sa striedajú minimálne dve osnovné a dve útkové nite. Oxford tkanina je lesklejšia ako plátno. Má široké uplatnenie. Môže byť tvorená tak z prírodných, tak aj zo syntetických priadzí.

Polyester

U materiálov z polyesterového vlákna oceníte najmä ich veľmi dobrú odolnosť voči oderu a pôsobeniu svetla a slnečných lúčov. Tieto materiály sú tak veľmi trvanlivé a stálofarebné. Polyesterové vlákna sa vyznačujú veľmi nízkou navĺhavosť a naopak dobrou schopnosťou odvádzať vlhkosť, čím prispievajú rýchlejšiemu odvodu potu od pokožky. Polyesterové vlákna sú vďaka svojmu kruhovému prierezu vysoko lesklá a výsledné textíliu prepožičiavajú hodvábny vzhľad a omak. Pretože sú polyesterové vlákna ťažko zafarbiteľná, používajú sa špeciálne vyvinuté metódy sublimačnej tlače, ktoré umožňujú uzavrieť farbu priamo v štruktúre vlákna. U materiálov tak dosahujeme stálych a veľmi brilantných farieb. Polyesterové vlákna majú aj niektoré nepríjemné vlastnosti a preto sa spravidla používajú modifikovaná vlákna, ktoré majú tieto vlastnosti vylepšené a to z hľadiska účelu použitia vlákna. V našej ponuke sa môžete stretnúť s dvoma typmi polyesterových vlákien a to vlákno Top Silk, ktoré bolo vyvinuté špeciálne pre spodnú bielizeň, a vlákno CoolMax®, ktoré je určené pre funkčné odevy.

Streak reflex

Je to reflexný materiál umiestnený na odeve, ktorý spôsobuje svetelný kontrast voči tmavému pozadiu. Vodič môže spozorovať osobu, ktorá má Streak reflex za šera, tmy, dažďa a zníženej viditeľnosti včas a má dostatok času na to, aby zareagoval.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter