Stanové kolíky so závitom - 6 ks YTSS00783 YATE

6.20 €Cena bez DPH: 5.17 €
Kat. číslo: SS00783
Dostupnosť
---
SKLADOMAktuálny stav

Ilustratívne foto - sýtosť farby produktu sa môže líšiť s ohľadom na svetlo v ateliéri alebo rozlíšení či nastavení vášho zariadenia (kontrast farieb, filter modrého svetla a pod.).

platobné možnosti

 

Bežný popis

Silný vietor a náhle búrky – to je počasie, ktoré nás v posledných rokoch sprevádza doma aj na dovolenkách. Vo vetre a búrke sa žiadny stan nezaobíde bez poriadneho ukotvenia. Ale čo keď je pôda príliš piesočnatá a mäkká a klasický kolík v nej nedrží dostatočne dobre? Novo vyvinuté kolíky to vyriešia. Sú dlhšie, širšie a majú závit, vďaka ktorému sa do zeme zavŕtajú. Kolíky so závitom zaistia, že stan vydrží stáť aj v oveľa horších podmienkach, než keď je ukotvený bežnými kolíkmi.

Materiál: Polypropylén
Dĺžka: 19 cm
Hmotnosť: 130 g
Súprava: 6 ks

Výrobca:

YATE
Záručná doba: 24 mesiacov

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Polypropylén

U tohto vlákna oceníte predovšetkým jeho veľmi dobrú odolnosť voči namáhaniu a chemikáliám. Materiály sú veľmi ľahké a jemné, ale napriek tomu sa radí k textíliám s vysokou trvanlivosťou. Charakteristickou vlastnosťou polypropylénového vlákna je rýchly transport vlhkosti od pokožky a jej rýchle odparovanie na povrchu textílie, čo vám zaručuje pocit sucha. Textílie s polypropylénovými vláknami je odolná tak voči chemikáliám, baktériám a plesniam, ako aj voči zachytávaniu nečistôt na jej povrchu. Z toho dôvodu sa veľmi ľahko udržuje. Polypropylénové vlákno je síce ťažšie zafarbiteľná, ale získané farby sú veľmi stále. Vo vhodnej kombinácii s inými materiálmi môžeme docieliť zaujímavých efektov.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter