Nafukovacia karimatka GUARA LOAP

49.00 € 61.20 €Cena bez DPH: 40.83 €
Pri registrácii s newsletterom: 39.20 €
Kat. číslo: KS2254N24N
Dostupnosť
os
SKLADOMAktuálny stav

Ilustratívne foto - sýtosť farby produktu sa môže líšiť s ohľadom na svetlo v ateliéri alebo rozlíšení či nastavení vášho zariadenia (kontrast farieb, filter modrého svetla a pod.).

platobné možnosti

 

Bežný popis

Ľahký a veľmi kompaktný nafukovací matrac do auta Loap GUARA má osobitý dizajn, vďaka ktorému je aj mimoriadne pohodlný. Autopoťah sa dá zložiť na polovicu. Súčasťou balenia je opravná súprava pre prípadné poškodenie spôsobené bežným používaním. Tento nafukovací matrac je vhodný na turistiku, viacdňové výlety a kempovanie od jari do jesene. Nie je určený na použitie na vode.

Výrazný dizajn.
Dá sa zložiť na polovicu.
Sada na opravu.
Nafúkne sa jednoducho ústami alebo nafukovačkou.

Materiál: Nylon 40D TPU
Rozmery: 58 x 190 x 5 cm
Rozmery po zabalení: 10 x 25 cm
Hmotnosť: 540 g
Nosnosť: 200 kg

Výrobca:

LOAP
Záručná doba: 24 mesiacov

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Nylon

Nylon je syntetické polyamidové vlákno. Vlákno vyniká svojou dĺžkou, pevnosťou a pružnosťou. Materiál zabraňuje zrážaniu pár na jeho vnútornej strane. Vo výsledku máme materiál ktorý je veľmi odolný, pevný a ľahký. V určitej miere chráni pred prienikom vlhkosti a vetra.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter