Hamaka NESTO YATE

130.30 €Cena bez DPH: 108.58 €
Kat. číslo: SS00793
Dostupnosť
---
4 - 7 dníPosledná aktualizácia skladu:24.07.2024

Ilustratívne foto - sýtosť farby produktu sa môže líšiť s ohľadom na svetlo v ateliéri alebo rozlíšení či nastavení vášho zariadenia (kontrast farieb, filter modrého svetla a pod.).

platobné možnosti

 

Bežný popis

NESTO je páperová deka pre účinnú izoláciu hamaky z vonkajšej strany. Hamaky sú stále viac obľúbené riešenie pre spánok v prírode. Aj v tomto prípade je ale potrebné myslieť na izoláciu zospodu, pretože stlačený spacák na dne lehátka izoluje len minimálne. Riešenie ponúka buď karimatka v hamácii alebo naša novinka underquilt NESTO. Ide v podstate o páperovú deku s pružnými šnúrami zavesenou pod hamakou tak, aby k nej tesne priliehala. Perie v underquilte zostáva našuchorené a tým si zachováva vynikajúce izolačné schopnosti, teda hrejivosť. Deka má sťahovanie ako pozdĺžne, tak priečne na koncoch, aby čo najlepšie priliehala k hamácii. Na každom konci je za týmto účelom navyše pridaný páperový golier. Hore môžete underquilt zopnúť cez hamaku pomocou S karabínok, alebo ho môžete pripevniť k bokom hamaky pomocou svoriek Krokodíl. Vďaka tomu môžete použiť hamaku aj s moskytiérou. Do hamaky tak potrebujete už len slabší spacák alebo deku cez seba, to záleží na okolitej teplote. NESTO je obdĺžnikového tvaru a preto ju môžete použiť aj ako deku na prikrytie pri spaní v aute alebo na chate.

KONŠTRUKCIA: H komory
TEPLOTA KOMFORT: -2 °C
TEPLOTA MEDZNÁ: -10 °C
TEPLOTA EXTRÉM: -25 °C
MATERIÁL VONKAJŠÍ: 380T Micro nylon DWR
MATERIÁL VNÚTORNÝ: 380T Micro nylon DWR
PLNENIE: 530 g kačacie perie 80/20 - 600 Cuin
HMOTNOSŤ: 850 g
OBAL: Kompresný
FARBA: Sivá / modrá
ROZMERY: 200 x 110 cm
ROZMER PO ZBALENÍ: 30 x 17 cm

Pranie: pri praní používajte pracie prostriedky na perové oblečenie. Perte vo vode s teplotou do 30 °C. Sušte v sušičke na nízku teplotu alebo voľne rozložené za občasného pretrepania peria. Nepoužívajte iné chemické prostriedky, nežehlite.

Výrobca:

YATE
Záručná doba: 24 mesiacov

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Nylon 380T

husto tkaná priadza z ľahkého, ale pevného umelého vlákna. Nylon je príjemný na dotyk, odolný proti poškodeniu a prepúšťa odparovanú vlhkosť. Vďaka úprave DWR poskytuje čiastočnú ochranu proti vode, hlavne proti kvapkám zrazenej vody v stane, a vďaka tomu spacák rýchlo usychá.

Perie

Kačacie perie je stále považované za jeden z najlepších izolačných materiálov. Najlepšie sa hodí do zimných expedičných spacákov, kde sú kladené najvyššie nároky na ľahkosť a stlačiteľnosť náplne a zároveň je na minimum obmedzená možnosť jej navlhnutia. Tepelnoizolačné vlastnosti páperia spočívajú v jeho členitom povrchu, kde sa vzduch akumuluje v dutinkách medzi mikroskopickými lúče. Do prachového peria sa väčšinou primiešavajú drobná pierka.

DWR

Materiál s DWR (Durable Water Repellency) úpravou má špeciálne nanášanú vrstvu, ktorá je vodeodolná. Dopadajúce kvapky vody alebo snehu tvoria kvapôčky, ktoré okamžite odtekajú z materiálu. Vďaka DWR úprave zostáva materiál dlhšie suchý a oblečenie je tak viac pohodlné na nosenie aj pri nepriaznivom počasí.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter