Okuliare pre bežecké lyžovanie CROSS RELAX

49.00 € 59.20 €Cena bez DPH: 40.83 €
Vyber barvu
Kat. číslo: HTG34P
Dostupnosť
---
4 - 7 dníPosledná aktualizácia skladu:Nezadané

Zobraziť dostupnosti všetkých variánt

Ilustratívne foto - sýtosť farby produktu sa môže líšiť s ohľadom na svetlo v ateliéri alebo rozlíšení či nastavení vášho zariadenia (kontrast farieb, filter modrého svetla a pod.).

platobné možnosti

 

Bežný popis

Špičkové brýle pro běžecké lyžování, testované v náročných podmínkách, stálice v kolekci brýlí RELAX - to je model CROSS. Lehká konstrukce, aerodynamický tvar, odklápěcí hledí se širokým zorným polem, vysoká redukce mlžení, ochrana proti poškrábání, výměnná skla u vybraných modelů a pohodlný nastavitelný elastický pásek jsou důvodem pro takovou oblibu mezi závodníky.

100% UV ochrana.
Náhradní čočka součástí balení ZDARMA.
Relax mikrovláknové pouzdro ZDARMA.

Výrobca:

RELAX
Záručná doba: 24 mesiacov

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Certifikát

Garantujeme preverenú bezpečnosť.

DURAMAX

Spoľahlivo bezpečné: Materiál použitý pri výrobe zorníkov je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého špeciálne pre ochranu pred hrubým poškodením. Je ľahšieho až o 20% oproti bežným plastovým zorníkům a maximálne bezpečný. Bezpečnosť garantuje testovanie v akreditovanom laboratóriu.

ICE VISION

Opticky čisté: Hlavný dôraz kladieme na optickú čistotu zorníkov, ktorá má najväčší vplyv na reálne videnie. V spolupráci s talianskymi výrobcami, v laboratórnom prostredí sú vyrábané zorníky najvyššej kvality eliminujúci distorziu obrazu a prenášajú tak obraz v najvyššej možnej kvalite. Integrovaný tepelný štít vyrovnáva teplotné rozdiely vonkajšieho a vnútorného prostredia okuliarov a značne tak obmedzuje tvorbu námrazy na priezoru a prispieva k vysokému komfortu používania okuliarov.

Vhodné pred dioptrické okuliare

Okuliare s úpravou OTG sú pripravené pre pohodlné vsadenie a užívanie dioptrických okuliarov.

Nezahmlievajú sa skla

Unikátny systém ventilácie účinne kombinuje aktívne a pasívne prvky odvetrávanie. Tvar a konštrukcia rámov je navrhnutá pre optimálne prúdenie vzduchu pretekajúci rámom okuliare tak, aby vždy rýchlo a spoľahlivo odsal vzniknutú vlhkosť a udržal vnútorné zorníky suché. Systém je plne kompatibilný so systémami ventilácie heliem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.

SOFT VISION

Mnohonásobne zaoblený povrch zorníkov je najčastejšie využívaný optický element tvorený dvoma guľovými plochami. Zaoblený povrch je lepšie prispôsobený ľudskému oku, eliminuje deformáciu prenášaného obrazu, čím je dosiahnuté čistého neskresleného videnie každého jazdca. Výhodou panoramatických zorníkov MiDV je maximálna ostrosť vo všetkých uhloch pohľadu, dokonalé periférne videnie a optická presnosť.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter