Lyžiarska helma WILD RELAX

MIKULÁŠ

58.80 € 81.60 €Cena bez DPH: 49.00 €
Cena dočasne nižšia
Akcia končí: 10.12.
 • 0

  d

 • 0

  h

 • 0

  m

 • 00

  s

Cena pred zľavou:
73.50 €
Vyber barvu
 (45.76 €) (45.76 €)29 - čierno biela
Kat. číslo: RH17X
Dostupnosť
ML
čierno biela
Nedostupné
SKLADOMAktuálny stav

Zobraziť dostupnosti všetkých variánt
platobné možnosti

VÝMENA TOVARU AŽ DO 5.1.2024

Bežný popis

WILD je skutečným vítězem mezi helmami. Pro svůj perfektní anatomický tvar, funkčnost, pohodlí , lehkou a bezpečnou konstrukci IN-MOLD je tou pravou helmou i pro náročné lyžaře. V nových dynamických barvách dle letošních trendů. Ventilace ACTIVE BOOST podpořená unikátním systémem cirkulace vzduchu I.T.C. maximalizuje proudění vzduchu automaticky reguluje teplotu uvnitř helmy. Vnitřní podšívka SOFT SENSE s antibakteriální úpravou odvádí vlhkost a tvoří izolační vrstvu.

Počet ventilačních otvorů: 14
Relax mikrovláknové pouzdro ZDARMA

Velikosti: S: 54 - 56 cm, M: 56 - 58 cm, L: 58 - 60 cm, XL: 60 - 62 cm
Hmotnost: S: 420 g, M: 440 g, L: 480 g, XL: 480 g

Výrobca:

RELAX
Záručná doba: 24 mesiacov

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Certifikát

Garantujeme preverenú bezpečnosť.

CROSS PROTECT

Ochranná výstuha z tvrdeného polykarbonátu na vnútornej strane helmy zvyšuje odolnosť prilby pri bočnom náraze a chráni vnútorné jadro helmy pred mechanickým poškodením.

DUAL FIX

Systém regulácie veľkosti prilby bol vyvinutý s ohľadom na zaistenie maximálnej kompaktnosti usadenie helmy na hlave. Použitím bezpečnostného viac bodového uchytenia systému DUAL FIX je docielené kompaktného spojenie helmy s hlavou, čím sa výrazne zvyšuje celková bezpečnosť. Ovládanie systému jednou rukou v zadnej časti prilby je veľmi ľahké a intuitívne

EASY LOCK

Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásikov pod bradou zlepšuje nasazení helmy na hlavu. Znižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.

IN-MOLD SHELL

Technológia výroby, ktorá z helmy robí jediný vysoko pevný a ľahký celok.

SOFT SENSE

Tvarovaná antibakteriálne podšívka s úpravou Soft Sense poskytuje extra hrejivý a príjemný pocit. Jemný flyš s úpravou Sensitive je veľmi príjemu na dotyk a tvorí izolačnú vrstvu chrániacu hlavu pred prechladnutím.

SYSTEM I.A.T.

Komplexný systém vnútornej regulácie teploty kombinujúci unikátna technológia - systém vnútornej cirkulácie vzduchu I.T.C a systém aktívnej ventilácie AIRFLOW.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter