Uni tričko s dlhým rukávom 88014P GINA

SALE

38.67 € 45.50 €Cena bez DPH: 32.23 €
Cena dočasne nižšia
Akcia končí: 23.7.
 • 0

  d

 • 0

  h

 • 0

  m

 • 00

  s

Cena pred zľavou:
45.50 €
Kat. číslo: 88014-MxCMxG
Dostupnosť
XSSMLXLXXL
Čierna-sivá
Nedostupné
1-3 dniPosledná aktualizácia skladu:17.07.2024
SKLADOMAktuálny stav

Ilustratívne foto - sýtosť farby produktu sa môže líšiť s ohľadom na svetlo v ateliéri alebo rozlíšení či nastavení vášho zariadenia (kontrast farieb, filter modrého svetla a pod.).

platobné možnosti

 

Bežný popis

Dlhé tričko s raglánovým rukávom voľného strihu, dámske a pánske šité funkčné prádlo.

Materiál je vyrobený z dvojvrstvového úpletu, kde vrchná vrstva je z jemnej vlny Merino a spodná vrstva je z materiálu Thermolite. Kombinácia týchto vrstiev vytvára veľmi pohodlný materiál ideálny na chladné obdobie. Obe vrstvy sú navzájom prepojené, čo vytvára dojem jedného materiálu. Dizajn bodiek je vytvorený použitím rôznych farieb v každej vrstve.

Športová kolekcia z hrejivej vlny Merino na zimné obdobie.

Materiál: 80 % vlna ( Merino ) 20 % polyamid / 100 % polyamid ( Thermolite )

Výrobca:

GINA
Záručná doba: 24 mesiacov

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Merino

Vlna MERINO sa vyznačuje hlavne svojou vysokou jemnosťou, ktorá prispieva k vysokej stálosti výsledného odevu. Charakteristickou vlastnosti vlnených vlákien je ich priedušnosť, ktorá je daná vnútornou štruktúrou vlákien. Výsledná priedušnosť materiálu tak nie je závislá iba na veľkosti medzier, ktoré vznikajú medzi vláknami, ako je tomu u syntetických materiálov. Ak máte na sebe odev s vlnou MERINO, vaša pokožka môže veľmi dobre dýchať. Vďaka svojej štruktúre majú vlákna vlny MERINO tiež špičkové izolačné schopnosti a zároveň vysoký potenciál odvodu a pohlcovanie vlhkosti, pretože zaisťujú rýchly odvod vlhkosti od tela už vo forme pary. Odev s vlnou MERINO vás príjemne zahreje, ale zároveň vytvorí určité mikroklímu, kde sa nadbytočný pot a pary nehromadí, ale cez materiál odchádza do okolitého prostredia. Môžete teda oceniť odev s veľmi dobrými termoregulačnými vlastnosťami, pri ktorého nosení sa budete cítiť naozaj v pohode. Veľmi pozitívne vlastnosti vlny MERINO sú jej antibakteriálne účinky. Prírodný charakter vlákien a ich zloženie napomáha neutralizovať pot a tým potláčať možný zápach i pri opakovanom nosení.

Polyamid

Polyamidové vlákna sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou v oderu. U týchto materiálov oceníte ich malú nasiakavosť a schopnosť rýchlo vysychať, čo prispieva k pocitom sucha pri nosení. Veľmi jemné polyamidové vlákno je často používané ako náhrada prírodného hodvábu. Úplety majú veľmi jemný a hladký dotyk. Vynikajúce vlastnosti vlákna prepožičiavajú materiálu brilantné farby s dobrou stálosťou. Vďaka malej absorpcii vlhkosti materiál dobre odvádza pot a preto je často používaný pre športové a funkčné prádlo.

Thermolite

Thermolite je unikátne vlákno firmy INVISTA, ktoré vyniká svojou ľahkosťou a hrejivosťou. Vedci sa inšpirovali kožušinou ľadových medveďov, ktorých srsť je zložená z chlpov s dutinou. Na základe tohto faktu bola vyvinutá technológia dutých vlákien, kedy bez prídavku hmotnosti a akýchkoľvek chemických prímesí je dosiahnutá lepšia tepelná izolácia. Vďaka originálnej štruktúre odvádza rýchlo prebytočnú vlhkosť od tela - o 20% rýchlejšie ako ostatné vlákna, o 50% rýchlejšie ako bavlna. Vlákna sú odolné voči pachom a baktériám, nezrážajú sa a udržiavajú tvar.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter