Unisex ponožky - 1 pár Fredy Voxx

DOPREDAJ

2.50 € 3.60 €Cena bez DPH: 2.08 €
Kat. číslo: 640200101794-02x
Dostupnosť
35-38 (23-25)39-42 (26-28)43-46 (29-31)47-50 (32-34)
biela
Nedostupné
SKLADOMAktuálny stav

platobné možnosti

 

Bežný popis

Unisex ponožky s elastanem, velmi prodyšná vrstva na nártu.
typy: střední výška - lem ponožek je nad kotník
materiály: bavlna - přírodní vlákno s příjemným omakem a vysokou schopností pojmout vlhkost
výhody: extra prodyšné
typy: nadměrná velikost
použití: každodenní použití
teplotní třída A - (od +10°C do +35°C)

CO | bavlna: 80%
PA | polyamid: 10%
PP | polypropylen: 6%
EA | elastan: 4%

Výrobca:

Voxx
Záručná doba: 24 mesiacov

Funkčné parametre

  • Teplotní třída
    A: +10° až +35°C

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

extra priedušné

Priedušnosť je údaj vyjadrujúci schopnosť "dýchať". Priedušné ponožky nezabraňujú poteniu, ale uľahčujú prevod telesných výparov do vonkajšieho prostredia.

Bavlna

Bavlnené úplety sú veľmi mäkké a jemné, pritom však sa vyznačujú vysokou pevnosťou a dobrou odolnosťou pri údržbe. Materiály sú poddajné, tvárnej a pružné, majú príjemný mäkký omak a vynikajúce úžitkové vlastnosti, pre ktoré si ich naši používatelia cenia. Tieto materiály sa vyznačujú výbornou savosťou a sú vhodné aj pre osoby s citlivejšími typy pleti, pretože nedráždi pokožku. Bavlnené vlákna majú výbornú stálosť v prania, sú odolné voči UV žiareniu a preto sú veľmi trvanlivým materiálom.

Elastan

Charakteristickým znakom elastínových vlákien je ich vysoká pružnosť. Vlákna sú schopné sa bez porušenia pretiahnuť na 3-7násobek svojej pôvodnej dĺžky. Po uvoľnení pôsobiace sily sa vracia späť na svoju pôvodnú dĺžku. Elastány sú veľmi jemná a vždy sa používajú v kombinácii s ďalšími vláknami. U materiálov, ktoré obsahujú elastány, užívatelia ocenia hlavne väčšiu pružnosť materiálu, jeho schopnosť dlhodobo si udržať svoj tvar a výrazne znížený sklon k krčivosti. Zároveň sa však pridaním malého množstva elastanu nezmenia vlastnosti základného materiálu. Elastanovej vlákno je odolné voči morskej vode a pôsobeniu svetla.

Polyamid

Polyamidové vlákna sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou v oderu. U týchto materiálov oceníte ich malú nasiakavosť a schopnosť rýchlo vysychať, čo prispieva k pocitom sucha pri nosení. Veľmi jemné polyamidové vlákno je často používané ako náhrada prírodného hodvábu. Úplety majú veľmi jemný a hladký dotyk. Vynikajúce vlastnosti vlákna prepožičiavajú materiálu brilantné farby s dobrou stálosťou. Vďaka malej absorpcii vlhkosti materiál dobre odvádza pot a preto je často používaný pre športové a funkčné prádlo.

Polypropylén

U tohto vlákna oceníte predovšetkým jeho veľmi dobrú odolnosť voči namáhaniu a chemikáliám. Materiály sú veľmi ľahké a jemné, ale napriek tomu sa radí k textíliám s vysokou trvanlivosťou. Charakteristickou vlastnosťou polypropylénového vlákna je rýchly transport vlhkosti od pokožky a jej rýchle odparovanie na povrchu textílie, čo vám zaručuje pocit sucha. Textílie s polypropylénovými vláknami je odolná tak voči chemikáliám, baktériám a plesniam, ako aj voči zachytávaniu nečistôt na jej povrchu. Z toho dôvodu sa veľmi ľahko udržuje. Polypropylénové vlákno je síce ťažšie zafarbiteľná, ale získané farby sú veľmi stále. Vo vhodnej kombinácii s inými materiálmi môžeme docieliť zaujímavých efektov.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter