Nepremokavý vak 3L DRYBAG 3 HANNAH

NOVÁ KOLEKCIA
KLUB

8.40 € 9.40 €Cena bez DPH: 7.00 €
Pri registrácii s newsletterom: 7.56 €
Vyber barvu
alloy - jade lime -
Kat. číslo: 10019134HHX
Dostupnosť
---
4 - 7 dníPosledná aktualizácia skladu:05.06.2023

Zobraziť dostupnosti všetkých variánt
platobné možnosti

 

Bežný popis

Nepromokavý vak Hannah Drybag 3 o objemu 3 l ochrání oblečení a vybavení před nežádoucí vlhkostí a prachem. Vak pomůže udržet pořádek ve věcech a lépe uspořádat Vaše zavazadlo. Je vyroben ze 100 % polyesteru, je pevný, voděodolný, s rolovacím uzávěrem.

Vhodné pro aktivity: cestování, turistika, volný čas
Materiál: 100% polyester
Rozměr: 15 x 33 cm
Objem: 3 l
Hmotnost: 50 g

Výrobca:

HANNAH
Záručná doba: 24 mesiacov

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

WATERPROOF

Číselný údaj v milimetroch udáva schopnosť materiálu odolávať tlaku vody. Čím vyššia vodný stĺpec, tým vyššia nepremokavosť.

Polyester

U materiálov z polyesterového vlákna oceníte najmä ich veľmi dobrú odolnosť voči oderu a pôsobeniu svetla a slnečných lúčov. Tieto materiály sú tak veľmi trvanlivé a stálofarebné. Polyesterové vlákna sa vyznačujú veľmi nízkou navĺhavosť a naopak dobrou schopnosťou odvádzať vlhkosť, čím prispievajú rýchlejšiemu odvodu potu od pokožky. Polyesterové vlákna sú vďaka svojmu kruhovému prierezu vysoko lesklá a výsledné textíliu prepožičiavajú hodvábny vzhľad a omak. Pretože sú polyesterové vlákna ťažko zafarbiteľná, používajú sa špeciálne vyvinuté metódy sublimačnej tlače, ktoré umožňujú uzavrieť farbu priamo v štruktúre vlákna. U materiálov tak dosahujeme stálych a veľmi brilantných farieb. Polyesterové vlákna majú aj niektoré nepríjemné vlastnosti a preto sa spravidla používajú modifikovaná vlákna, ktoré majú tieto vlastnosti vylepšené a to z hľadiska účelu použitia vlákna. V našej ponuke sa môžete stretnúť s dvoma typmi polyesterových vlákien a to vlákno Top Silk, ktoré bolo vyvinuté špeciálne pre spodnú bielizeň, a vlákno CoolMax®, ktoré je určené pre funkčné odevy.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter