Zvýrazňovacie gélové perá 6ks FLUO Easy

NOVINKA
KOLESO
Zvýrazňovacie gélové perá 6ks FLUO Easy
Zvýrazňovacie gélové perá 6ks FLUO Easy Zvýrazňovacie gélové perá 6ks FLUO Easy Zvýrazňovacie gélové perá 6ks FLUO Easy Zvýrazňovacie gélové perá 6ks FLUO Easy

Zvýrazňovacie gélové perá 6ks FLUO Easy

1.80 €
Cena bez DPH: 1.50 €

Vyber veľkosť

---
Kat. číslo: EO13870

Dostupnosť

---
4 - 7 dníPosledná aktualizácia skladu:24.03.2023

platobné možnosti

 


Bežný popis

Gélová ceruzka v živých, intenzívnych farbách sa dokonale osvedčí pri zdobení albumov a prianí. Sada gélových prepisovacích ceruziek v 6 neobyčajne živých, intenzívnych farbách. Intenzívne farby oživia projekt, dodajú mu hĺbku a drobet bláznovstva. Dokonale sa osvedčí na želaniach a albumoch s dynamickým, ráznym charakterom. Skvele sa osvedčí aj v škole. Vďaka pridaniu prvkov vyrobených pomocou tejto sady si získate pozornosť okolia. Jemný gél je možné použiť ako na písanie textu, tak na zdobenie väčších plôch papiera. Vďaka gélovej forme sa náplň ľahko nanáša na zdobený povrch. Kovová koncovka uľahčuje vedenie presnej čiary. Gélová prepisovacia ceruzka je vybavená pogumovaným úchopom, vďaka tomu sa pohodlne drží v ruke. Precízne viečko predchádza vysychaniu náplne.

Parametre v sade: 6 gélových pier
Hrúbka čiary: 1,0 mm
Náplň: gélová
Pohodlný, pogumovaný úchop

Výrobca:

Easy
Záručná doba: 24 mesiacov

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Fotogaléria

Strážny pes