Lyžiarska helma WILD RELAX

57.20 € 65.30 €Cena bez DPH: 47.67 €
Vyber barvu
 (66.15 €) (66.15 €) (66.15 €) (66.15 €) (66.15 €) (66.15 €)
Kat. číslo: RH17A
Dostupnosť
SMLXL
4 - 7 dníPosledná aktualizácia skladu:Nezadané
SKLADOMAktuálny stav

Zobraziť dostupnosti všetkých variánt

Ilustratívne foto - sýtosť farby produktu sa môže líšiť s ohľadom na svetlo v ateliéri alebo rozlíšení či nastavení vášho zariadenia (kontrast farieb, filter modrého svetla a pod.).

platobné možnosti

 

Bežný popis

WILD je skutečným vítězem mezi helmami. Pro svůj perfektní anatomický tvar, funkčnost, pohodlí , lehkou a bezpečnou konstrukci IN-MOLD je tou pravou helmou i pro náročné lyžaře. V nových dynamických barvách dle letošních trendů. Ventilace ACTIVE BOOST podpořená unikátním systémem cirkulace vzduchu I.T.C. maximalizuje proudění vzduchu automaticky reguluje teplotu uvnitř helmy. Vnitřní podšívka SOFT SENSE s antibakteriální úpravou odvádí vlhkost a tvoří izolační vrstvu.

Počet ventilačních otvorů: 14
Relax mikrovláknové pouzdro ZDARMA

Velikosti: S: 54 - 56 cm, M: 56 - 58 cm, L: 58 - 60 cm, XL: 60 - 62 cm
Hmotnost: S: 420 g, M: 440 g, L: 480 g, XL: 480 g

Výrobca:

RELAX
Záručná doba: 24 mesiacov

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Certifikát

Garantujeme preverenú bezpečnosť.

CROSS PROTECT

Ochranná výstuha z tvrdeného polykarbonátu na vnútornej strane helmy zvyšuje odolnosť prilby pri bočnom náraze a chráni vnútorné jadro helmy pred mechanickým poškodením.

DUAL FIX

Systém regulácie veľkosti prilby bol vyvinutý s ohľadom na zaistenie maximálnej kompaktnosti usadenie helmy na hlave. Použitím bezpečnostného viac bodového uchytenia systému DUAL FIX je docielené kompaktného spojenie helmy s hlavou, čím sa výrazne zvyšuje celková bezpečnosť. Ovládanie systému jednou rukou v zadnej časti prilby je veľmi ľahké a intuitívne

EASY LOCK

Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásikov pod bradou zlepšuje nasazení helmy na hlavu. Znižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.

IN-MOLD SHELL

Technológia výroby, ktorá z helmy robí jediný vysoko pevný a ľahký celok.

SOFT SENSE

Tvarovaná antibakteriálne podšívka s úpravou Soft Sense poskytuje extra hrejivý a príjemný pocit. Jemný flyš s úpravou Sensitive je veľmi príjemu na dotyk a tvorí izolačnú vrstvu chrániacu hlavu pred prechladnutím.

SYSTEM I.A.T.

Komplexný systém vnútornej regulácie teploty kombinujúci unikátna technológia - systém vnútornej cirkulácie vzduchu I.T.C a systém aktívnej ventilácie AIRFLOW.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter