Detská lyžiarska helma TWISTER RELAX

OK DAYS

45.13 € 57.20 €Cena bez DPH: 37.61 €
Cena dočasne nižšia
Akcia končí: 4.12.
 • 0

  d

 • 0

  h

 • 0

  m

 • 00

  s

Cena pred zľavou:
53.10 €
Vyber barvu
 (34.68 €)20 - žltá (34.68 €)A2 - žltá
Kat. číslo: RH18A10
Dostupnosť
XS
4 - 7 dníPosledná aktualizácia skladu:Nezadané

Zobraziť dostupnosti všetkých variánt
platobné možnosti

VÝMENA TOVARU AŽ DO 5.1.2024

Výrobca:

RELAX
Záručná doba: 24 mesiacov

Fotogaléria

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

AIRINERGY

Systém ventilácie s integrovanými ventilačnými otvormi umožňuje optimálne prúdenie vzduchu. Prívod čerstvého vzduchu odvádza teplo a vlhkosť od hlavy a udrží tak hlavu jazdca v ideálnych podmienkach.

Vnútorná prateľná podšívka

Náhradné odnímateľné a prateľné polstrovanie so sieťovinou proti hmyzu.

Certifikát

Garantujeme preverenú bezpečnosť.

DUAL FIX

Systém regulácie veľkosti prilby bol vyvinutý s ohľadom na zaistenie maximálnej kompaktnosti usadenie helmy na hlave. Použitím bezpečnostného viac bodového uchytenia systému DUAL FIX je docielené kompaktného spojenie helmy s hlavou, čím sa výrazne zvyšuje celková bezpečnosť. Ovládanie systému jednou rukou v zadnej časti prilby je veľmi ľahké a intuitívne

EASY LOCK

Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásikov pod bradou zlepšuje nasazení helmy na hlavu. Znižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.

IN-MOLD SHELL

Technológia výroby, ktorá z helmy robí jediný vysoko pevný a ľahký celok.

Ergo Fix

Upínací systém, ktorý sa prispôsobuje tvaru a veľkosti hlavy v dvoch osiach (vertikálne a horizontálne). Ovláda sa jednou rukou pomocou sťahovacieho kolieska.

SOFT SENSE

Tvarovaná antibakteriálne podšívka s úpravou Soft Sense poskytuje extra hrejivý a príjemný pocit. Jemný flyš s úpravou Sensitive je veľmi príjemu na dotyk a tvorí izolačnú vrstvu chrániacu hlavu pred prechladnutím.

SYSTEM I.A.T.

Komplexný systém vnútornej regulácie teploty kombinujúci unikátna technológia - systém vnútornej cirkulácie vzduchu I.T.C a systém aktívnej ventilácie AIRFLOW.

Súvisiace produkty

Odoberajte naše novinky

Naposledy prezerané produkty

Filter