Výrobcovia

LOAP

Čo je LOAP?

Značka LOAP je vlajkovou loďou spoločnosti Piccollo spol. s.r.o., ktorá bola založená v roku 1993. Názov LOAP vznikol z jednoduchej rovnice:

Logical + Application = LOAP

A čo že to znamená? Slovensky by sme povedali "rozumné využitie". Produkty totiž navrhované tak, aby boli funkčné a plne vyhovovali všetkým vašim outdoorovým aktivitám.

Čo robí LOAP?

LOAP sa zameriava na pohodlné športové oblečenie a outdoorové vybavenie. Oblečieme vás od hlavy k päte do mesta aj prírody, pohodlne vás obujeme, vybavíme vás spoľahlivým batohom do práce aj na túru a vyberieme vám aj kvalitný stan, vr. spacáku a karimatky.

LOAP na trhu nie je žiadnym nováčikom a starostlivo sleduje nielen módne trendy, ale aj nové technológie materiálov. Svoje produkty vyvíja tak, aby boli funkčné a zodpovedali účelu, pre ktorý boli navrhnuté. Ruka v ruke s funkčnosťou produktov ide aj atraktívny vzhľad a moderné farebné kombinácie.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace