Výrobcovia

NORTHFINDER

NORTHFINDER je značka športového a voľnočasového oblečenia, ktorá nekladie obmedzenia. Je voľbou slobodné a prirodzené osobnosti. Oblečenie Northfinder spája mladícku dravosť s dospelou eleganciou, ktorej dôkazom je masová obľúbenosť týchto perfektných odevných kúskov. K dokonalosti prispieva predovšetkým vynikajúca kvalita, detailné spracovanie a cenová dostupnosť. Oblečenie Northfinder nájde využitie nielen pri aktívnom športovaní, ale vhodné je tiež na všetky outdoorové aktivity ako je turistika, cestovanie a voľnočasové aktivity. Vyberať môžete z mikín s moderným a jedinečným vzhľadom, štýlových tričiek, viest, košieľ a funkčných búnd Northfinder. Pri výbere určite nepohrdnete ani kvalitnými outdoorovými nohavicami a kraťasy, a v neposlednom rade určite oceníte výborné funkčné vlastnosti termoprádla. V našom sortimente nájdete široký výber dámskeho, pánskeho i detského športového oblečenia NORTHFINDER, ktoré si veľmi rýchlo obľúbite.


NORTHFINDER verí,  že tvoriť úspešnú značku je umením spájať spoločné a prijímať odlišné, preto je pre nás stálym potešením možnosť rozvíjať značku spoločne s vami. NF je značkou inovácií. "NEW FACE" (nová tvár, nový vzhľad). Takto možno označiť ambíciu značky prinášať a zavádzať do života nové technológie, designové prvky a praktické vylepšenia oblečenia. Neuspokojiť sa so stopercentným celkom, postaviť celok na stopercentných detailoch ..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace