Výrobcovia

ADLER

 

ADLER Czech, a.s.

výrobca značkového textilu Adler (TM)

Adler (TM) je obchodnou značkou spoločnosti ADLER Czech, as (ďalej len "Adler"). Hlavné sídlo spoločnosti je v Ústí nad Labem na severe Čiech. 

 
Nástup spoločnosti Adler v roku 2000 na český trh bol dobrou správou pre reklamné agentúry aj konečných spotrebiteľov. Od okamihu vstupu sa stal Adler jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich výrobcov a dovozcov reklamného textilu v Českej republike. Hoci zákazníkov tvoria väčšinou reklamné agentúry, je pre Adler dôležitá aj spokojnosť konečných spotrebiteľov, pre ktorých je produkcia určená. Produkty sú zákazníkmi obľúbené ako v originálnej podobe, tak sú vhodné pre rôzne druhy nášiviek a potlačí. Vyznačujú sa kvalitným spracovaním, pretože základom podnikania spoločnosti Adler je tiež veľmi prísna kontrola kvality tovaru.
 
Zaisťujete nášivky či potlač tričiek a neviete si rady? Hľadáte správny artikel, či veľkosť? Neváhajte a kontaktujte náš zákaznícky servis na telefónnom čísle 702 000 160 alebo emailom na: info@ok-moda.cz. Radi Vám poradíme - SME TU PRE VÁS !
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace